130
0
Sreda 03.01.2018.
22:40

Premijer liga: Luda utakmica na "Emiratima", Čelsiju sumnjivi penal, Arsenalu bod u nadoknadi (VIDEO)

U poslednjem meču 22. kola Premijer lige Arsenal i Čelsi su odigrali nerešeno na "Emiratima" 2:2 (0:0).

Tanjug/AP
Eden Azar u duelu sa Škodranom Mustafijem

Arsenal nikako da veže dve uzastopne pobede, ali je sada bio u sobroj prilici. Povele su "tobdžije" golom Džeka Vilšira u 63. minutu.

Ipak, radost domaćih je kratko trajala, jer su gosti vrlo brzo preokrenuli. Prvo je Eden Azar izjednačio posle sumnjivo dosuđenog penala u 67. minutu, a prednost "plavcima" je doneo Markos Alonso u 84.

Ipak, Arsenal se nije predavao, a to je rezultiralo izjednačenjem u drugom minutu sudijske nadoknade. Strelac je bio Ektor Beljerin.