0
Nedelja 17.12.2017.
22:38

Primera: Mesi promašio penal, ali Barsa gazi

Barselona je zadržala šest bodova više nad drugoplasiranim Atletikom iz Mardrida pošto je u 16. kolu Primere savladala Deportivo 4:0.

Tanjug/AP
Paulinjo je postigao dva gola za Katalonce

Po dva gola su postigli Luis Suarez i Paulinjo. Pobeda je mogla da bude i ubedljivija da je Lionel Mesi u 70. minutu iskoristio penal.

Najstrožu kaznu nisu iskoristili ni fudbaleri Las Palmasa, a šansu da pobedu nad Espanjolom donese posle preokreta imao je Vijera u petom minutu sudijske nadoknade drugog poluvremena.

Selta je na svom terenu izgubila od Viljareala 1:0, a za domaće je od 73. minuta igrao Nemanja Radoja. Antonio Rukavina je proveo celu utakmicu na klupi Viljareala.

Primera, 16. kolo: Đirona – Hetafe 1:0 (Stuani 5), Selta – Viljareal 0:1 (Fornals 34), Las Palmas – Espanjol 2:2 (Remi 80, Kaljeri 89 – Moreno 19, 41), Barselona – Deportivo 4:0 (Suarez 29, 47, Paulinjo 41, 75).