0
Ponedeljak 06.11.2017.
05:58

Prekid u Sent Etjenu: Igrači izbegli linč razjarenih navijača (VIDEO)

U lokalnom derbiju fudbaleri Liona su bukvalno ponizili Sent Etjen na njegovom stadionu pobedivši sa 5:0, ali kao da ubedljiv trijumf nije bio dovoljan dvostrukom strelcu Nabilu Fekiru već je dodatno dodao so na ranu domaćim navijačima.

Posle pogotka u 84. minutu Fekir je odlučio da proslavi ispod tribine gre du najvatreniji navijači Sent Etjena što se njima nikako nije dopalo pa su odlučili da prekinu meč utrčavši u teren.

Srećom policija je brzo i efikasno delovala pa je sprečen linč gostujućih fudbalera. Sudija Turpin je prekinuo meč, koji je završen posle 35 minuta pauze, tek kada su tribine stadiona “Žofri Gišar” ispražnjene.