0
Nedelja 27.08.2017.
18:52

Premijer liga: Liverpul se poigravao sa Arsenalom, Čeh sprečio još veći debakl (VIDEO)

Utakmicama između Liverpula i Arsenala te Totenhema i Barnlija završeno je 3. kolo Premijer lige. Na Enfild roudu “crveni” su deklasirali “tobdžije” rezultatom 4:0, dok su “mamuze” ispustile pobedu u poslednjim momentima meča.

EPA/PETER POWELL
Salah je postigao jedan, a mogao je još najmanje dva gola u meču protiv Arsenala

Od samog starta meča u Liverpulu bilo je jasno da je domaći tim ušao u utakmicu sa daleko većim motivom i željom za pobedom. U oba poluvremena viđena su po dva gola u mreži gola Petra Čega, a isključivo on je zaslućan što još toliko lopti nije završilo iza njegovih leđa.

Salah, Mane i Firmino su bili nerešiva enigma za sporu i nezainteresovanu odbranu Arsenala, a na drugoj strani ni napadači tima iz Londona nisu briljirali pošto praktično nisu ni ušli u šansu za 90 minuta. Naš Marko Grujić je u igru ušao u 84. minutu umesto Emrea Džana.

Totenhem posle bolnog poraza od Čelsija na Vembliju u prethondom kolu ni u drugom pokušaju nije uspeo da upiše trijumf na ovom stadionu pošto je Barnli preko Vuda u 92. minutu izborio remi u duelu sa klubom iz Londona.

Rezultati, 3. kolo, Nedelja: Čelsi - Everton 2:0 (Fabregas 27, Morata 40), VBA - Stouk 1:1 (Rodrigez - Krauč 77), Liverpul - Arsenal 4:0 (Firmino 17, Mane 40, Salah 57, Staridž 77), Totenhem - Barnli 1:1 (Ali 49 - Vud 90+2), Subota: Bornmut - Mančester Siti 1:2, Kristal Palas - Svonsi 0:2, Hadersfild - Sautempton 0:0, Njukasl - Vest Hem 3:0, Votford - Brajton 0:0, Mančester Junajted 2:0.