0
Utorak 22.09.2015.
21:50

Levandovski uništio Volfsburg - 5 golova za 9 minuta!

Napadač Bajerna Robert Levandovski oduševio je fudbalski svet pošto je protiv Volfsburga postigao pet golova u razmaku od samo devet minuta!

Reuters
Top napadač: Robert Levandovski

Gosti su na "Alijanc areni" vodili na poluvremenu golom Kaliđurija u 26. minutu, a onda je usledila kanonada poljskog napadača.

Prvi gol postigao je u 52. minutu, a onda je već u sledećem napadu doneo preokret. Nije tu bio kraj, Bajern je nastavio da melje rivala, pa je Levandovski postigao još tri brza gola u 55, 57. i 60. minutu utakmice.

Evo i reakcije trenera Bajerna Pepa Gvardiole posle ovih golova:

Reuters
U neverici: Pep Gvardiola

Poljski napadač je u dosadašnjem toku Bundes lige zajedno sa ovih pet golova bio osam puta strelac na pet mečeva.

Istovremeno u 6. kolu Bundes lige, Darmštat je kod kuće savladao Verder 2:1, golovima Vagnera u 30. i 84. minutu, a pogodak za goste delo je Johansona u 19. Herta je pogotcima Ibiševića i Baumjohana savladala Keln 2:0, dok je Hamburg slavio u Ingolštatu golom Gregoriča tri minuta pre kraja susreta.