0
Nedelja 18.04.2010.
21:14

Kačar strelac za Hertu

Fudbaleri Ajntrahta i Herte igrali su danas bez pobednika, 2:2 u meču 31. kola Bundeslige.

Pogotke za domaći tim postigli su Korkmaz u 37. i Rus u 63. minutu. Kod gostiju, u listu strelaca upisali su se srpski reprezentativac Gojko Kačar u 17. i Rafael u 43. minutu.

Dortmund i Hofenhajm igrali su ranije danas 1:1. Domaći su poveli u 57. minutu pogotkom Valdeza, a izjednačio je Ibišević u 89.

Prvo mesto na tabeli drži Bajern koji je posle razbijanja Hanovera (7:0) skupio 63 boda, dok je Šalke drugi sa dva poena manje. Herta je poslednja sa 23 poena, pet manje od timova koji su van zone ispadanja.