0
Ponedeljak 09.07.2012.
22:26

Zvezda pobedila Jedinstvo sa 2:0

Fudbaleri Crvene zvezde zabeležili su drugi trijumf na pripremama za novu sezonu, pošto su na Zlatiboru savladali novog prvoligaša užičko Jedinstvo sa 2:0.

Sjajan gol Evandra

Strelci za Zvezdu bili su Miloš Dimitrijević u prvom poluvremenu iz penala i Brazilac Evandro u drugom poluvremenu.

Nakon velike inicijative i nekoliko propuštenih šansi među kojima je i prečka Lazovića, Zvezda je došla do vođstva golom Dimitrijevića iz penala.

Ovim rezultatom je i završeno veoma zanimljivo prvo poluvreme u kojem su napadači Zvezde promašili nekoliko izglednih prilika za gol.

Zvezda je u nastavku preko Lazovića i Milunovića imala nove prilike koje je propustila, ali je prednost Beograđana duplirao Brazilac Evandro odličnim i preciznim udarcem sa preko 20 metara.

Ovo je bila poslednja provera fudbalera Crvene zvezde pred start sezone koja za njih počinje 19. jula duelom drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv beloruskog Naftana.

Crvena zvezda: Bajković, Krneta, Mladenović, Maksimović, Luković, Lazović, Evandro, Dimitrijević, Milivojević, Milunović, Kasalica.

Rezerve: Kirovski, Vesić, Mikić, Nenadić, Jovanović, Mihajlović, Čikić, Vešović, Kadu, Mirić, Savićević, Simić, Ožegović i Babalj.