Serena prejaka za umornu Anu!

0

Nemoćna: Ana Ivanović

Ana je pružala otpor u prvih pet gemova. Počela je odlično, brejknula je protivnicu i povela sa 3:1. Kod tog rezultata imala je još dve brejk-lopte, ali se se Serena izvukla, smanjila na 3:2 i apsolutno preuzela kontrolu meča. Ivanovićeva je još uspela da izjednači na 4:4, ali je skroz popustila pod pritiskom kad je servirala da ostane u prvom setu. Dva forhenda izbacila je u aut, uz to napravila je i dve servis greške… Tako je Vilijamsova došla do prvog seta – 6:4.

U drugom borbe i nije bilo. Ana se već pomirila sa porazom, i kao da je jedva čekala da se meč završi. Posle velike borbe i odlične igre u meču sa Šarapovom, srpska teniserka je u finalu pokazala drugo lice i potpuno razočarana napustila teren. Moguće da je i iscrpljujući duel sa Ruskinjom uticao na slabije izdanje Ane Ivanović.