Obrukali se i “građani”

0

Napadač Mančester Sitija Serhio Aguero prolazi čuvara Marka Vilsona

Ako je ishod meča "crvenih đavola" sa Barnlijem bio iznenađujuć (0:0), šta tek reći za poraz aktuelnog šampiona Engleske od "malenog" Stouka. "Građani" su poklekli na trećem stepeniku, a dželat ekipe Manuela Pelegrinija bio je bivši igrač Junajteda Mame Biram Diuf pogotkom u 58. minutu. Aleksandar Kolarov odigrao je ceo meč, dok je Stevan Jovetić posle maestralnog izdanja i dva gola protiv Liverpula, zamenjen u 63. minutu.

"Đavoli" su katastrofa!

Dušan Tadić proveo je svih 90 minuta na terenu u trijumfu Sautemptona nad Vest Hemom u sred Londona. "Čekićari" su poraženi 3:1. Ubedljiv je bio i Svonsi, koji je kod kuće slavio protiv Vest Bromviča sa 3:0, dok je KPR savladao Sanderlend minimalnim rezultatom 1:0. Njukasl je u poslednjem minutu nadoknade ispustio pobedu protiv Kristal Palasa zahvaljujući Vilfridu Zahi 3:3.