Grand produkcija je izdala zvanično saopštenje u kojem je najavila da se najnovija emisija „Zvezda Granda“ neće emitovati u subotu.
Kako navode iz produkcije, novi termin emisije još nije poznat.
– Povodom odluke Vlade Republike Srbije da 1. novembar proglasi Danom žalosti zbog tragičnog događaja i pada nadstrešnice u Novom Sadu prošle godine, Grand produkcija obaveštava javnost da se emitovanje emisije „Zvezde Granda“, planirano za taj dan, odlaže i biće emitovano u novom terminu o kojem će publika biti blagovremeno obaveštena – naveli su iz produkcije.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.














































