Manekenka Sofija Milošević redovno prati utakmice izabranika Luke Jovića koji igra za Real Madrid.
Zbog fudbalerovog angažmana ona živi na relaciji Beograd-Madrid, a uskoro će mu podariti drugo dete.
Podsetimo, oni imaju jednogodišnjeg naslednika Alekseja koji je tatina najveća podrška, a uskoro će im se pridružiti još jedan muški član, jer je Sofija nedavno otkrila da nosi dečaka.
Ona je sinoć objavila nekoliko preslatkih fotografija mališana koji je nosio dres pomenutog kluba sa brojem jedan i od kuće navijao za Luku dok je Miloševićeva bila na tribinama.

Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.














































