Učesnici „Zadruge 5“ Milica Veselinović i Mensur Ajdarpašić sinoć su razmenjivali nežnosti u krevetu, a onda su se zavukli ispod jorgana i usledila je žestoka akcija.
U jednom trenutku, dok su menjali poze i pomerali pokrivač, sevnula je gola zadnjica maloletne zadrugarke, koja svojim ponašanjem ne prestaje da intrigira javnost.
Zaljubljeni par nije mario za cimere koji su bili budni i šetali spavaćom sobom, već su se prepustili uzavrelim strastima.
https://twitter.com/ZadrugaOfficial/status/1440169125771235332?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1440169125771235332%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fnadlanu.com%2F633888%2Fmenjali-poze-do-jutra-milica-veselinovic-i-mensur-ajdarpasic-imali-vrelu-akciju-ispod-pokrivaca-video%2F
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.












































