Nakon što je napustio velelepno imanje u Šimanovcima, učesnika „Zadruge“ koga smo imali priliku da gledamo u nekoliko serijala ovog rijaliti programa Anđelo Ranković otputovao je u Dubai na može se reći zasluženi odmor.
Da sa uživanjem troši pare koje je stegao u Beloj kući može se zaključiti po objavama koje mladi Ranković kači na svoj Instagram profil.
_1000x0.jpg)
Naime on je pozirao sa kesom skupocenog modnog brenda Christian Louboutina, šta je pazario, ali i ko ga je slikao ostaje nam da vidimo u danima koji su pred nama.
Podsetimo, Anđelo je svoje trenutke slave u rijalitiju stegao tokom veze sa pevačicom Teodorom Džehverović, posle toga nijednu devojku nije predstavljao javnosti, dok mlada Džehva uživa u ljubavi sa košarkašem Ninom Čelebićem.
Život piše romane pa tako možda baš na ovom putovanju Anđelo upozna novu izabranicu, koja će upotpunosti zaokupirati njegovu pažnju.

Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.














































