Pevačica Demi Lovato (28) nedavno se verila sa dečkom Maksom Erikom posle samo pet meseci veze, a dve godine unazad muku muči sa viškom kilograma.
Za razliku od većine njenih koleginica, Demi se ne stidi da pokaže svoje telo u prirodnom izdanju, pa je tako jednom prilikom pokazala i celulit navodeći kako je umorna od toga da se stidi svoga tela.
Demi se ugojila na rehabilitaciji, a zabog svog izgleda nailazila je na mahom negativne komentare. Međutim, sada su tema bile njene grudi, koje su joj, kako tvrdi, porasle zbog većeg unosa hrane, a i baš su onakve kakve je želela ceo život.
Pevačica sada ne pridaje puno pažnje kritikama i poručuje da ju je baš briga za mišljenja drugih, jer je ona zadovoljna.
https://www.instagram.com/p/CGI2_Gvhtcj/?utm_source=ig_web_copy_link
– Zanimljiva činjenica: Nikada nisam imala grudi dok nisam počela da jedem šta god sam htela. Ceo život sam mrzela svoje male grudi i kada sam prestala da pazim na ono što jedem, dobila sam grudi koje sam htela. Ovde se ne radi o brushalteru koji ih podiže ili nekoj korekciji. To sam ja! – poručila je Lovato na Instagramu.
– I znate šta? One će se promeniti. I meni će to biti okej. Ali neka svima ovo bude lekcija. Naše telo radiće ono što bi i trebalo da radi čim mi prestanemo da ga kontrolišemo. Koja ironija… – zaključila je Demi uz dve fotografije.
A ovako je izgledalo kada je ponosno pokazala celulit:
https://www.instagram.com/p/B2DLlZ4BfgP/?utm_source=ig_embed
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.












































