On ju je poznavao već u tom periodu i želi da Pamela kaže ko ju je silovao.
– Ovo je užasno. Svi koji su poznavali Pamelu iz srednjoškolskih dana šokirani su njenim priznanjem – rekao je Tajron.
Pamela je nedavno na festivalu u Kanu priznala kako ju je prvo zlostavljala bebi siterka, od šeste do 10 godine, potom je silovana sa 12 godina, a to je navodno uradio momak koji je tad imao 25, a kasnije da je bila žrtva “grupnjaka” kada su je silovala čak sedmorica dečaka. Ona je tada imala 14 godina.
– Moj tadašnji dečko je mislio kako bi bilo zabavno da pozove još šestoricu drugara i da svi zajedno imaju seks sa mnom. Mislim da nije ni potrebno reći koliko mi je posle toga bilo teško da verujem u ljude. Samo sam želela da nestanem sa ove planete – izjavila je Pamela.
Tajron je priznao da je između njega i Pamele bilo incidentnih situacija među kojima je i ona kada ju je izbacio iz auta u pokretu.

– Da bio sam grub prema njoj, ali bila je i ona prema meni – rekao je on i dodao:- Ona mora da kaže istinu, da kaže imena ljudi koji je silovali. Ja sam se sa njom zabavljao u srednjoj školi i neki bi možda mogli da upere prstom i u mene.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.








































