U Srbiji sutra promenljivo oblačno, ponegde sa kratkotrajnom kišom i lokalnim pljuskovima sa grmljavinom, samo na severu pre podne pretežno sunčano.
Najniža temperatura od 5 do 11, a najviša dnevna od 19 do 22 stepena. Vetar slab i umeren istočni, uveče u skretanju na jugoistočni, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.
U Beogradu pre podne pretežno sunčano, popodne promenljivo oblačno.
Najniža temperatura od 7 do 10, a najviša dnevna oko 21 stepen.
Vetar slab i umeren istočni, uveče u skretanju na jugoistočni.
U Srbiji u narednih sedam dana, do 7. maja, promenljivo, toplo i nestabilno, ponegde sa kišom, pljuskovima i grmljavinom, koji će u nedelju i početkom sledeće sedmice biti češći u južnim i zapadnim predelima zemlje.
U nedelju i ponedeljak u košavskom području duvaće umeren i jak jugoistočni vetar.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.














































