U Srbiji će sutra biti sunčano i veoma toplo, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.
Vetar će biti slab i umeren, južni i jugoistočni, na jugu Banata povremeno jak. Jutarnja temperatura od 12 do 22 C, najviša dnevna od 34 do 37 C.
Krajem dana i tokom noći, na severu Vojvodine, uz promenljivu oblačnost, ponegde je moguća kratkotrajna kiša ili pljusak s grmljavinom, a vetar će biti u skretanju na severozapadni.
U Beogradu će biti sunčano i veoma toplo. Vetar slab i umeren jugoistočni, tokom noći u skretanju na severozapadni. Jutarnja temperatura od 17 do 22 C, najviša dnevna oko 36 C.
Prema prognozi za narednih sedam dana, u Srbiji se očekuje pretežno sunčano i u većini mesta suvo, samo u ponedeljak po podne tek ponegde u planinskim, a u sredu i u ostalim krajevima uz promenljivu oblačnost kratkotrajna kiša i pljuskovi s grmljavinom.
Na severu i zapadu zemlje biće malo svežije, ali će i dalje biti toplo sa temperaturama iznad prosečnih vrednosti, a u ostalim krajevima će se do srede zadržati veoma toplo, od 34 do 37 C.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.













































