Kako saznaje "Blic", pronađena je u svom stanu u ulici Karađorđevoj broj 8. Imala je povrede nanete oštrim predemetom, najverovatnije od noža, u predelu vrata.
Na mestu zločina pronađena su dva noža koja su ostala u vratu ubijene žene, javili su beogradski mediji.
Policija traga za ubicom.
Ljubinka je živela sama, nije se udavala i neme dece. Nekada je radila u "Autosaobraćaju", bila je u mladosti karatista, ali je zbog teške bolesti ostala invalid.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.









































