
Saobraćajci koji su pijanog vozača našli kako spava za volanom posle nezgode u Zlatiborskoj ulici, najpre su imali problem da ga probude, a potom ostali frapirani kada su na alkometru očitali neverovatnih 5,5 promila alkohola!
Vozeći niz krivudavu Zlatiborsku ulicu, 200 metara pre uključenja na magistralu, 61-godišnjak je svojim vozilom najpre udario u parkirani automobil, a zatim ga nekoliko metara gurao sve do zida pored puta.
Policija i hitna pomoć ubrzo su stigli na lice mesta i krivca pronašli kako črvsto spava naslonjen na volan. Na jedvite jade, priča sagovornik „Blica“, patrola ga je probudila a on – koliko je bio pijan – nije mogao ni da priča.
Sanitetom je prebačen u Hitnu pomoć gde je konstatovano da nije povređen, a zatim je sproveden u policiju.
– Dvojica policajaca su ga bukvalno, onako mlitavog i komiranog, unela u stanicu a zatim u treznilište. Zaspao je u trenutku kako je legao na dušek – priča izvor „Blica“.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.










































