Utorak 17.01.2017.
22:08
Vestionline

Rezultati i tabele SP za rukometaše

Reuters
Sander Sagosen, bek Norveške, na meču sa Brazilcima

Titulu od pre dve godine iz Katara brani Francuska.

GRUPA  A (NANT)
Rezultati - 1. kolo: Francuska - Brazil 31:16 (17:7), Rusija - Japan 39:29 (18:15), Poljska  - Norveška 20:22 (10:12), 2. kolo: Japan - Francuska 19:31 (9:17). 2. kolo: Brazil - Poljska 28:24 (16:11), Norveška - Rusija 28:24 (15:11). 3. kolo: Francuska - Norveška 31:28 (16:12), Brazil - Japan 27:24 (14:12), Poljska - Rusija 20:24 (9:13). 4. kolo: Norveška - Brazil 39:26 (18:13), Poljska - Japan 26:25 (9:11), Rusija - Francuska 24:35 (11:16).
Reprezentacija U Po N Pz GR B
1. Francuska 4 4 0 0 128:87 8
2. Norveška  4 3 0 1 117:101 6
3. Rusija 4 2 0 2 111:112 4
4. Brazil 4 2 0 2 97:118 4
5. Poljska 4 1 0 3 90:99 2
6. Japan 4 0 0 3 97:123 0

RASPORED -  5. kolo (19. januar): Rusija - Brazil (14.00), Francuska - Poljska (17.45), Japan - Norveška (20.45).

Legenda: U - broj odigranih utakmica, Po - pobeda, N - nerešeno, Pz - poraz, GR - gol razlika, B - bodovi.

GRUPA B (MEC)
Rezultati - 1. kolo: Slovenija - Angola 42:25 (22:13), Makedonija - Tunis 34:30 (13:14), Španija - Island 27:21 (10:12). 2. kolo: Island - Slovenija 25:26 (8:11), Tunis - Španija 21:26 (10:12), Angola - Makedonija 22:31 (9:14). 3. kolo: Island - Tunis 22:22 (11:13). 3. kolo: Slovenija - Makedonija 29:22 (16:10), Španija - Angola 42:22 (21:10). 4. kolo: Slovenija - Tunis 28:28 (15:13), Angola - Island 19:33 (8:16).
Reprezentacija U Po N Pz GR B
1. Slovenija 4 3 1 0 125:100 7
2. Španija 3 3 0 0 95:64 6
3. Makedonija 3 2 0 1 87:81 4
4. Island 4 1 1 2 103:94 3
5. Tunis 4 0 2 2 101:110 2
6. Angola 4 0 0 4 76:148 0

RASPORED - 4. kolo: Makedonija - Španija (18. januar, 20.45). 5. kolo (19. januar): Tunis - Angola (14.00), Makedonija - Island (17.45), Španija - Slovenija (20.45).

Legenda: U - broj odigranih utakmica, Po - pobeda, N - nerešeno, Pz - poraz, GR - gol razlika, B - bodovi.

GRUPA  C (RUAN)
Rezultati - 1. kolo: Belorusija - Čile 28:32 (14:14), Nemačka - Mađarska 27:23 (16:11), Hrvatska - Saudijska Arabija 28:23 (12:11). 2. kolo: Mađarska - Hrvatska 28:31 (11:11), Čile - Nemačka 14:35 (6:17), Saudijska Arabija - Belorusija 26:29 (13:14). 3. kolo: Mađarska - Čile 34:29 (17:14), Hrvatska - Belorusija 31:25 (18:15), Nemačka - Saudijska Arabija 38:24 (21:13).
Reprezentacija U Po N Pz GR B
1. Nemačka 3 3 0 0 100:61 6
2. Hrvatska 3 3 0 0 90:76 4
3. Mađarska 3 1 0 2 85:87 2
4. Belorusija 3 1 0 2 82:89 2
5. Čile  3 1 0 2 75:97 2
6. Saudijska Arabija 3 0 0 3 73:95 0

RASPORED - 4. kolo (18. januar): Saudijska Arabija - Mađarska (14.00), Belorusija - Nemačka (17.45), Hrvatska - Čile (20.45). 5. kolo (20. januar): Čile - Saudijska Arabija (14.00), Nemačka - Hrvatska (17.45), Belorusija - Mađarska (20.45).

Legenda: U - broj odigranih utakmica, Po - pobeda, N - nerešeno, Pz - poraz, GR - gol razlika, B - bodovi.

hhh

GRUPA  D (PARIZ)
Rezultati - 1. kolo: Katar - Egipat 20:22 (8:11), Švedska - Bahrein 33:16 (17:5), Danska - Argentina 33:22 (17:11). 2. kolo: Egipat - Danska 28:35 (15:21), Argentina - Švedska 17:35 (11:16), Bahrein - Katar 22:32 (9:19). 3. kolo: Egipat - Bahrein 31:29 (17:15), Danska - Švedska 27:25 (14:10), Katar - Argentina 21:17 (9:2).
Reprezentacija U Po N Pz GR B
1. Danska  3 3 0 0 95:75 6
2. Švedska 3 2 0 1 93:60 4
3. Katar 3 2 0 1 73:64 4
4. Egipat 3 2 0 1 81:84 4
5. Bahrein 3 1 0 2 67:96 0
6. Argentina 3 0 0 3 56:89 0

RASPORED - 4. kolo (18. januar): Argentina - Egipat (14.00), Danska - Bahrein (17.45), Švedska - Katar (20.45). 5. kolo (20. januar): Bahrein - Argentina (14.00), Švedska - Egipat (17.45), Katar - Danska (20.45).

Legenda: U - broj odigranih utakmica, Po - pobeda, N - nerešeno, Pz - poraz, GR - gol razlika, B - bodovi.

J

hhhh

 

acaca

2017 © - Vesti online