320
0
Petak 19.05.2017.
22:45

Drugi reket planete Novak Đoković odigrao je protiv Huana Martina del Potra u četvrtfinalu Mastersa u Rimu verovatno najbolji set u sezoni. "Samleo" je naš as Argentinca - 6:1 u prvom setu.

Reuters
Zasad, drži sve u svojim rukama: Novak Đoković dobio prvi set protiv Delpa

Osim prvog gema, koji je izgubio, u ostalih šest, Srbin je dominirao, držao ritam, ne dozvolivši rivalu ni n šanse. U šestom gemu meča videli smo sjajan poen. Novak je diktirao ritam, "gaučos" se branio, činilo se odbranio, ali je onda usledila sjajna skraćena forhend dijagonala za poen koji je digao publiku na noge.

Pogledajte!

Meč je prekinut zbog kiše, kod vođstva Novak 1:0 u setovima, dok je u drugom setu bilo 2:1 za Argentinca.