0
Utorak 12.12.2017.
21:04 >> 22:21h

Bundes liga: Gaćinović pogodio u Hamburgu, svanulo i "milionerima" (VIDEO)

Srpski reprezentativac Mijat Gaćinović postigao je prvi gol ove sezone u Bundes ligi. On je u 24. minutu zatresao mrežu Hamburgera u gostima, u 16. kolu Bundes lige.

EPA-EFE/ARMANDO BABANI
Prvenac ove sezone: Mijat Gaćinović, vezista Ajntahta

Domaćin je vodio, ali za samo osam minuta Ajntraht je preokrenuo rezultat. Nekadašnji fudbaler Vojvodine je postigao drugi gol za goste iz Frankfurta posle odlične kontre.

Pogledajte Gaćinovićev prvenac ove sezone!

Svanulo je i "milionerima" posle smene Holanđanina Boša. Posle tmurnih dva meseca, Borusija iz Dortmunda je pobedila Majnc u gostima, golovima Sokratis i Kagave u drugom poluvremenu.

Rezultati 16. kola Bundes lige: Volfsburg - Lajpcig 1:1 (Verheg 15 penal - Halštenberg 52), Frajburg - Borusija Menhengladbah 1:0 (Petersen 20 penal), Hamburger - Ajntraht 1:2 (Papadopulos 9 - Volf 16, Gaćinović 24), Majnc - Borusija Dortmund 0:2 (Sokratis 55, Kagava 89).