0
Sreda 26.04.2017.
18:49 >> 21:24h

Nikom ništa u Novom Sadu, revanš odlučuje finalistu (VIDEO)

Prolično slab meč viđen je u Novom Sadu gde su Vojvodina i Partizan odmerili snage u prvom polufinalnom duelu Kupa Srbije, a rezultat 0:0 najbolje prikazuje sve što se dešavalo na terenu.

M. Todorović
Uroš Đurđević je bio potpuno bezopasan u Novom Sadu

S obzirom da je u prvenstvenom meču odigrano u subotu Đurđević doneo pobedu Partizanu golom u 1. minutu prošlo je praktično punih 180 da crno-beli i "lale" nisu uspeli da zatresu mrežu.

U Novom Sadu nije bilo previše ni prilika, tačnije domaći su imali tri, a gosti samo dva udarca u okvir gola, ali ni to nije bila neka velika opasnost po Rockova i Kljajića.

Ponovo je bilo varnica na terenu i to po ulasku Leonarda koji je ušao u duel sa Planićem, a bilo ih je i na kraju prvog poluvremena kada je Everton bio u verbalnom sukobu sa igračima domaćeg tima.

Revanš meč je na programu 10. maja i biće odigran na stadionu Partizana.

Vojvodina - Partizan 0:0

Vojvodina: Rockov - Lakićević, Planić, Puškarić, Antić - Jovančić (88 Kovačević), Vukasović, Paločević, Meleg (84 Babić), Malbašić (78 Knežević) – Trujić.

Partizan: Kljajić - Vulićević, Ostojić, Milenković, El Munir - Everton (70 Radin), Jevtović (64 Leonardo), Kosović, Đuričković (80 Janković) - Tavamba, Đurđević.

Tok meča:

Drugo poluvreme

KRAJ - Utakmica je završena bez pogodaka - 0:0, potpuno zasluženo jer ni Vojvodina ni Partizan nisu prikazali ništa posebno, a bilo je samo pet udaraca u okvir gola
90+2. minut - Kljajić brani udarac Vukasovića
90. minut - Igraće se još četiri minuta
88. minut - Kovačević umesto Jovančića u Vojvodini
84. minut - Druga izmena kod domaćih, Babić je ušao umesto Melega
80. minut - Janković umesto Đuričkovića
78. minut - Malbašića menja Knežević

73. minut - Čarke na terenu, Planić je dobio žuti karton zbog udaranja Leonarda bez lopte, a pre toga je Brazilac njega udario laktom, ali je prošao nekažnjeno

70. minut - Everton je morao da izađe iz igre zbog povrede, zameniće ga Radin
64. minut - Jevtovića je zamenio Leonardo

62. minut - Gužva u kaznenom prostoru gostiju, ali je Paločević izblokiran u izglednoj situaciji

56. minut - Partizan je preuzeo potpunu kontrolu, ali Vojvodina se organizovano brani
53. minut - Ništa novo, igra se na sredini terena uz dosta sitnih prekršaja
46. minut - Počelo je drugo poluvreme, nije bilo izmena ni u jednom od timova

Prvo poluvreme

45. minut - Završeno je prvo poluvreme. Slaba partija oba tima, skoro bez šansi - 0:0

40. minut - Rockov brani udarac Tavambe

34. minut - Trujić je bio u najboljoj šansi, ali se spetljao kada je došao ispred Kljajića i nije uspeo da uputi udarac

26. minut - Tavamba je probao "makazicama", ni blizu okvira gola
22. minut - Prošla je prva polovina prvog poluvremena, za sada bez pravih prilika
14. minut - Golman Vojvodine Rockov intervenisao je glavom na oko 25 metara od svog gola sprečivši Đurđevića da u kontri dođe do lopte
10. minut - Polušansa za Novosađane posle kornera, ali bez konkretnog učinka
5. minut - Pokušaj Malbašiča iz slobodnog udarca sa strane, nije bio precizan
1. minut - Utakmica je počela, gosti su krenuli sa centra