0
Sreda 11.01.2017.
23:06

Kup Španije: MSN trio pogurao Barsu u četvrtfinale

Bio je primoran Luis Enrike da na revanš meč osmine finala Kupa Španije ekipi Atletika iz Bilbaa suprotstavi najjači mogući sastav pošto su Baskijci u prvom meču pobedili sa 2:1.

Reuters
Suarez je postigao pravi evrogol za početno vođstvo Barselone

Revanš je pripao Kataloncima rezultatom 3:1, a gol kojim je Barsa došla do ukupne opbede delo je Lea Mesija u 78. minutu. Pre njega gol gostiju pogađali su Suarez u 35. i Nejmar sa bele tačke u 48. minutu, ali je Saborit vratio neizvesnot u duel pogotkom za Atletik samo tri minuta kasnije.

Pored Barselone plasman u četvrtfinale obezbedili su još Selta, Eibar, Atletiko Madrid, Alaves, Alkorkon i Real Sosijedad, a o poslednjem učesniku ove runde takmičenja u četvrtak će odlučiti Real i Sevilja (prvi meč 3:0 za Madriđane).