1
Nedelja 17.04.2011.
17:54 >> 23:36h

Lacio demolirao Kataniju, Juventusu bod iz Firence

Fudbaleri Lacija pobedili su u gostima ekipu Katanije rezultatom 4:1 u meču 33. kola italijanske Serije A.

Golove za rimski klub postigli su Ernanes u 40, Mauri u 56, Flokari u 78. i Zarate u 89. minutu. Jedini strelac za domaći tim bio je Šeloto u 46. minutu.

Đenova je nadigrala Brešu 3:0 golovima Rafinje u 59, Berardija u 70. (autogol) i Antonelija u 90. minutu, dok je poraz doživeo Napoli koji je ugostio Udineze i izgubio rezultatom 1:2.

Fiorentina i Juventus igrali su bez golova. Adem Ljajić igrao je za Fiorentinu od 69. minuta, dok je Miloš Krasić bio u startnoj postavi Juventusa, ali je zamenjen u 60. minutu.

Kjevo je savladao Bolonju 2:0. Ćezena je pobedila Bari 1:0, dok je meč između Lećea i Kaljarija završen 3:3.

U subotu je odigrano tri meča 33. kola Serije A, Milan je pobedio Sampdoriju sa 3:0, čime je ostao najveći kandidat za titulu, što se ne bi moglo reći za aktuelnog šampiona, ekipu Intera koji je poražen u Parmi sa 2:0.

Prvo mesto na tabeli drži Milan sa 71 bodom, dok je Napoli drugi s 65.