Luka Modrić: Tužan sam, ali i ponosan

Kapiten fudbalske reprezentacije Hrvatske Luka Modrić proglašen je danas za najboljeg igrača Mundijala u Rusiji.
20:09

Infantino predao trofej, Putin podelio medalje

Predsednik Međunarodne fudbalske federacije (FIFA) Ðani Infantino uručio je šampionski trofej kapitenu Francuske Igu Lorisu, dok je predsednik Rusije Vladimr Putin podelio medalje finalistima...
20:03
Vestionline, b92.net 0 komentara

Čovek baksuz - Lovren!

Iako je rekao da je jedan od najboljih štopera na svetu, Dejan Lovren i dalje ne uspeva da skine kletvu u finalima.
20:00

Didije Dešan je osvojio sve!

Didije Dešan je postao tek drugi čovek u istoriji fudbala koji je Svetsko prvenstvo osvojio kao kapiten i kao selektor.
19:36
Vestionline, Tanjug 0 komentara

Luka Modrić je najbolji igrač Mundijala!

Fudbaler Hrvatske Luka Modrić proglašen je najboljim igračem Svetskog prvenstva u Rusiji.
TENIS
19:25
Vestionline, zurnal.rs 0 komentara

Olga Danilović osvojila titulu u Versmoldu

Mlada srpska teniserka Olga Danilović osvojila je titulu na čelindžeru u Versmoldu, pošto je u finalu savladala iskusnu Nemicu Lauru Zigmund 5:7, 6:1, 6:3.
16:59 >> 19:13

Francuska osvojila Svetsko prvenstvo!

Francuzi u finalu 21. Svetskog prvenstva pobedili Hrvate sa 4:2 (2:1)!
VIMBLDON 2018
18:23

Prvi put podižem pehar pred nekim ko viče "tata"

Držeći tradicionalni pobednički govor na terenu, Đoković se našalio da mu je sin bio najbolji sparing-partner prethodnih nedelja.
14:16

Slava Đokoviću!

Naš najbolji teniser je osvojio četvrtu titulu na najvećem turniru belog sporta pošto je u finalu na Centralnom terenu savladao Južnoafrikanca Kevina Andersona sa 6:2, 6:2, 7:6 (7:3).
FUDBAL
13:54

Fernando Tores predstavljen u japanskom Saganu

Bivši španski reprezentativac kaže da je dolazak na Daleki istok veliki izazov za njega.
OSTALI SPORTOVI
13:37

Vasić i Beđik šesti na Svetskom kupu u Lucernu

Srpski veslački dvojac, koji se vratio takmičenju nakon pauze zbog Beđikove povrede, u finalu je postigao rezultat 6:42.83.
FUDBAL
13:22

Felipe Anderson iz Lacija prešao u Vest Hem

Londonski tim nastavlja da se ozbiljno pojačava uoči novih izazova u Premijer ligi.
Ljubivoje Ršumović (79)
Bojan Bovan (38)
Prijaju vam postignuti rezultati i pohvale starijih ljudi koji su vam nadređeni. I pored svega, moguća je kratkotrajna zabrinutost zbog male zarade.
SAVET: obuzdajte ambicije.
Muči vas zabrinutost, ali to neće dugo potrajati. Lepa atmosfera u krugu porodice može vas oraspoložiti i skrenuti misli na lepšu stranu.
SAVET: prepustite se uživanju.
Vreme je da pokažete odlučnost. Ulenjili ste se, a kad ne možete sve da stignete, postajete nervozni. Ne ostavljajte sve za poslednji čas.
SAVET: ne očekujte povlastice.